Kонсултативни састанак СТИО тимова

6.9.2016. У Регионалном центру одржан је консултативни састанак СТИО тимова основних и средњих школа нишавског округа. Организатор састанка је МНПТР, Школска управа Ниш, координатор за инклузивно образовање Татјана Живановић.
Тема састанка је било пружање подршке ученицима из осетљивих група и то при преласку из основне у средњу школу. Тако су на састанку биле основне школе и средње школе, основне из којих су ученици уписали одговарајуће средње школе. На самом састанку су започели израду заједничког плана транзиције уписаних ученика као и предлагање процедура које би требало примењивати надаље.
Састанак су водили Татјана Живановић и Владица Тошић.

IMG 0030 IMG 0031 IMG 0036