Састанак УНОПС тима

07.02.2017. Одржан је састанак у оквиру пројекта: «Примена препорука за унапређење наставе српског језика у основним школама у Прешеву, Бујановцу и Медвеђи» у просторијама Регионалног центра. Дневни ред састанка је био:
1. Презентација рада Марка Радуловића - вршњачко учење и остало;
2. Размена искуства о раду у школама;
3. Тешкоће у раду;
4. Предлози за побољшање рада у ИИ полугодишту.
Састанку су присутвовали: Биљана Стојановић и Ђурђица Ерџић - представнице Министарства просвете, Катарина Најдановић - представница Координационог тела, сарадница на пројектима, Биљана Керић - представница Европског ПРОГРЕС-а, свих 6 асистената ангажованих на пројекту: Ивана Миленковић, Драгана Милутиновић, Марко Радуловић, Милица Ђорђевић, Бранкица Живковић и Драгана Станковић-Крстић, Данијела Марковић - директор Регионалног центра и Виолета Панчић и Вања Маниташевић - чланови пројектног тима Регионалног центра.

IMG 1072 IMG 1074