Професионална оријентација на прелазу у средњу школу

04-06.10.2013. У оквиру пројекта "Професионална оријентација на прелазу у средњу школу" одржан је семинар "Оснаживање младих информисањем о занимањима, каријери и путевима образовања" у трајању од три дана. Обуци су присуствовала 24 учесника из 8 школа из различитих градова Србије: ОШ " Радиша Ранковић", Лозовик; ОШ "Братство" , Нови Пазар; ОШ "Петар Коцић", Земун; ОШ " Вук Караџић", Житковац; ОШ "Ђорђе Јовановић", Ново Милошево; ОШ "Јован Сербановић", Крепољин; ОШ "Доситеј Обрадовић", Пожаревац и ОШ "Душан Радовић ", Ниш.

Водитељице семинара биле су првог и другог дана Јелена Димитријевић и Маја Светозаревић, а трећег Марина Остојић.

IMG 4525 resize IMG 4526 resize