Реализација семинара „Акциона истраживања у функцији унапређивања квалитета наставе и учења“

06-07.07.2017.Одржан је акредитовани семинар бр. 358  Каталога програма сталног стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2016/2017. и 2017/2018. - „Акциона истраживања у функцији унапређивања квалитета наставе и учења“ са темама: Појам акционих истраживања; Елементи и одлике акционих истраживања; Матрица планирања акционих истраживања; Методе и учесници у акционим истраживањима; Врсте акционих истраживања; Практична и теоријска питања у акционим истраживањима; Етичка начела у спровођењу акционих истраживања; Улога акционих истраживања у унапређивању васпитно-образовне праксе; Школски развојни план као оквир за акциона истраживања. Аутори и реализатори су: др Јелена Максимовић, доцент Филозофског факултета у Нишу и Јелена Османовић, мастер, асистент Филозофског факултета у Нишу.

Семинару је присуствовало 13 наставника.

IMG 2095