Реализација семинара "Добра сарадња са родитељима = добро деци + добро нама + добро њима"

14-15.10.2017. Акредитован семинар каталошког броја 100 а назива "Добра сарадња са родитељима = добро деци + добро нама + добро њима", из области Васпитни рад, реализован је у Регионалном центру. Општи циљ семинара је побољшање успеха и дисциплине деце у школама и предшколским установама кроз оствараивање боље сарадње са родитељима, подизање нивоа компетенција васпитача, наставника и стручних сарадника за рад са родитељима.

Теме обрађене на семинару: Предуслови добре сарадње са родитељима, Улога темперамента у комуникацији, Типови васпитних стилова у породици, Природа конфликта, Облици сарадње са родитељима. На семинару су учествовали наставници Школе моде и лепоте из Ниша, ОШ "1. Мај" из Трупала и ОШ "Др Зоран Ђинђић" из Брзог Брода. Испред организације Образовања плус из Београда, семинар су реализовале аутори Весна Радоњић и Биљана Суботић.