Радионица за наставнике е-ИОП

27.10.2017. Радионица за наставнике "е-ИОП корак ближе инклузији - израда,праћење,вредновање ИОП-а", одржана је у рачунарској учионици Регионалног центра. Електронски ИОП представља сервис који се односи на постављање индивидуалног образовног програма и вођење евиденције ИОП-а ученика. У настојању да пружи одговор на питање шта када се појави ученик који не показује очекиване резултате, е-ИОП наставнике води корак по корак од описа образовне ситуације ученика преко индивидуализације све до вредновања ИОП-а ученика. Сервис је замишљен тако да сублимирана искуства наставника (корисника е-ИОП-а) у вођењу ИОП-а пренесе на полазнике семинара. На радионици је учествовало 10 наставника из Блаца, Ћуприје, Куршумлије и Ниша. Радионицу су реализовали Соња Здравковић и Зоран Муљевски.