Састанак Секције наставника информатике и рачунарства

31.10.2017. У Регионалном центру реализован је трећи састанак Секције наставника рачунарства и информатике. Састанак је отворио Дарко Симић, професор физике у ОШ "Чегар" и колегама представио пројекат "Електронски дневник" којим руководи Министарство просвете, науке и технолошког развоја. Други део састанка обележила је промоција уџбеника за пети разред из предмета информатика и рачунарство у издању "БИГЗ школства". Присутни су имали прилику да на састанку поздраве и колегиницу Градимирку Николић, професорку технике и информатике у ОШ "Јастребачки партизани" из Мерошине, која је изабрана за "Најбољег едукатора Србије" за 2017. годину. Састанку који је сазвао и водио Младен Јовановић, председник Секције, присуствовало је 36 наставника информатике и рачунарства из нишких основних школа.