Сајам образовања у Београду

25.10.2013.

Од 20-27.10.2013. Мрежа Регионалних центара и Центара за стручно усавршавање Србије, учествовала је на Сајму образовања "Звонце" чији је мото ове године био - Одзвонило је незнању. У току трајања Сајма, свакога дана су по два центра имала промоцију рада својих Центара али и целокупне Мреже.

25.10.2013. на Сајму образовања представљен је рад Регионалног центра Ниш. Презентована је публикација о основној делатности Центра, услугама, ресурсима и пројектима у које је Центар укључен. У току дана на штанду се емитовао филм о РЦ Ниш, презентовани су семинари подржани од стране РЦ Ниш. Планиран је и сусрет са наставницима, посетиоцима Сајма, на тему "Улога Регионалних центара у стручном усавршавању у Србији".

Регионални центар Ниш је на Сајму остварио низ контаката са заинтересованим партнерима из образовања, између осталих и са Центром за промоцију науке, са којим је договорен почетак сарадње кроз организацију предавања и изложби.

Заједно са Регионалним центром Ниш, свој рад је истог дана презентовао и Центар за стручно усавршавање из Лесковца.

IMG 4661 resize IMG 4664 resize IMG 4666 resize IMG 4673 resize

IMG 4679 resize

• Aкрeдитoвaн сeминaр "Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" +

Aкрeдитoвaн сeминaр" Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" рeaлизуje сe у Рeгиoнaлнoм цeнтру у пeриoду 28-30.08.2020. год. Oвo je jeдaн oд прoгрaмa кojи сe признaje зa држaњe нaстaвe Грaђaнскo вaспитaњe.
    Кoтизaциja износи 6.550,00 дин.

Пријавни лист    Понуда

• ПОНУДА АКРЕДИТОВАНИХ СЕМИНАРА за СЕПТЕМБАР/OKTOБАР/НОВЕМБАР/ДЕЦЕМБАР 2020. године +

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.