Национално предузетничко такмичење средњошколаца Србије за Ниш

14.03.2018. Висока школа за пословну економију и предузетништво је у оквиру пројекта „НАПРЕД“, организовала у Регионалном центру Национално предузетничко такмичење средњошколаца Србије за Ниш. На такмичењу је учествовало 11 екипа из четири нишке средње школе: Трговинске, Економске, Угоститељско-туристичке и Правно пословне.

Жири у саставу: Драган Огњеновић - Национална служба за запошљавање; Раица Милићевић – „NI SOFT Bilans“, консултантска кућа; Слободан Тодоровић - „Гаретов конак“ wellness и spa вила, Пролом бања; Мирослав Величковић – „ДРУМ“ Ниш сервис рачунара и Милан Станојевић - Привредно друштво „N-COPY“ Нови Сад, је од 11 пројеката  које су тимови ученика школа презентовали, одабрао 3 најбоља и поделио награде победницима.

Такмичењу је присуствовала секретар Секретаријата за образовање Града Ниша, Марина Костић и професори ментори ученичких тимова.
Прву награду је освојила екипа Економске школе Ниш која је презентовала предузетнички пројекат: “Константинове терме“ која у основи има идеју изградње туристичког комплекса са термалним водама који би обогатио туристичку понуду града.

IMG 3315 IMG 3323 IMG 3329 IMG 3317 IMG 3321 IMG 3347