Презентација Ученичког парламента Трговинске школе - "Из нашег угла"

21.03.2018. У оквиру редовних активности Регионалног центра - представљања примера добре праксе нишких школа, одржана је презентација Ученичког парламента Трговинске школе под називом "Из нашег угла". Презентација је организована поводом обележавања Међународног дана људских права. Непосредан циљ који је ученички парламент имао у виду приликом реализације овог програма је подизање свести ученика и ученица о толеранцији, борби против свих видова дискриминације, развијање емпатије, ненасилног решавања сукоба, вршњачку сарадњу и ширење разумевања за различитост уз поштовање једнакости.

Учешће у овој активности имали су ученици и наставници Трговинске школе који су представили пројекат "Поштујте наша дечија права" и "Срушимо ограду између среће и туге".

Ученици IV разреда Вук Булатовић, Јована Гагић и Тијана Милијић представили су и друге акције и иницијативе парламентараца ове школе.

IMG 3409 IMG 3411 IMG 3412 IMG 3415

• Aкрeдитoвaн сeминaр "Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" +

Aкрeдитoвaн сeминaр" Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" рeaлизуje сe у Рeгиoнaлнoм цeнтру у пeриoду 28-30.08.2020. год. Oвo je jeдaн oд прoгрaмa кojи сe признaje зa држaњe нaстaвe Грaђaнскo вaспитaњe.
    Кoтизaциja износи 6.550,00 дин.

Пријавни лист    Понуда

• ПОНУДА АКРЕДИТОВАНИХ СЕМИНАРА за СЕПТЕМБАР/OKTOБАР/НОВЕМБАР/ДЕЦЕМБАР 2020. године +