Трибина "Примена форум театра у школи"

28.11.2013. У организацији Регионалног центра одржана је трибина "Примена форум театра у школи". Трибину су водиле Светлана Медар, проф. српског језика ОШ "Учитељ Таса" и Верица Милановић, проф. српског језика ОШ "Иван Горан Ковачић", на челу са Марјаном Цветковићем. Трибину су затворили млади из Отвореног клуба, представом "Како мама каже", после које је уследио разговор између публике и глумаца. Трибина је наишла на огроман одзив. Присуствовало јој је 76 учесника.

IMG 4752 resize

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.