Представљен Наставни материјал за борбу против антисемитизма

13.3.2019. У Регионалном центру је представљен Наставни материјал за борбу против антисемитизма.

Презентацију наставног материјала одржала је Вера Дујаковић, професор историје у Првој нишкој гимназији "Стеван Сремац" у Нишу.
Презентацији су присутвовала 22 наставника историје, српског језика, психологије, социологије, који су за своје школе добили комплете наставног материјала о Холокаусту.
Наставни материјал за борбу против антисемитизма резултат су сарадње ОЕБС-ове Канцеларија за демократске институције и људска права (ОДИХР) и "Куће Ане Франк" као и других партнерских организација. Наведени материјали су преведени и прилагођени у 15 европских држава и користе се у процесу наставе и учења.

Наставни материјали за борбу против антисемитизма су одобрени као додатно наставно средство решењем Завода за унапређивање образовања иваспитања, број 1639 – 3/2018 од 15.10.2018.

Honeyview IMG 1510antisemitizam                            Honeyview IMG 1514antisemitizam

• Aкрeдитoвaн сeминaр "Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" +

Aкрeдитoвaн сeминaр" Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" рeaлизуje сe у Рeгиoнaлнoм цeнтру у пeриoду 28-30.08.2020. год. Oвo je jeдaн oд прoгрaмa кojи сe признaje зa држaњe нaстaвe Грaђaнскo вaспитaњe.
    Кoтизaциja износи 6.550,00 дин.

Пријавни лист    Понуда

• ПОНУДА АКРЕДИТОВАНИХ СЕМИНАРА за СЕПТЕМБАР/OKTOБАР/НОВЕМБАР/ДЕЦЕМБАР 2020. године +

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.