Одржан састанак Актива наставника економске групе предмета

26.3.2019. У Регионалном центру је одржан састанак Актива наставника економске групе предмета.

Састанак је имао радни и свечани карактер.
У оквиру радног дела приказани су примери добре праксе, пројекат – Вештачка лагуна Константинове терме. Пројекат су  приказали ученици Економске школе у Нишу под менторством Слађане Радојловић, наставника економске групе предмета и најбољег едукатора за 2018.годину.
На састанку су приказне новине у настави – Коришћење електронског форума у настави економије и приказ наставног средства – Економски кутак, а оба је приказао наставник Александар Мишковић. Разговарало се и о текућим питањима.
У оквиру свечаног дела обележена је прва годишњица рада Актива наставника економске групе предмета.
Састанку је присуствовало 13 наставника економске групе предмета из средњих стручних школа у Нишу, Сврљигу и Житорађи.

Састанак је водио Александар Мишковић, наставник економске групе предмета у Правно пословној школи Ниш.

aktivekonpredmeti2 aktivekonpredmeti1

• Aкрeдитoвaн сeминaр "Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" +

Aкрeдитoвaн сeминaр" Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" рeaлизуje сe у Рeгиoнaлнoм цeнтру у пeриoду 28-30.08.2020. год. Oвo je jeдaн oд прoгрaмa кojи сe признaje зa држaњe нaстaвe Грaђaнскo вaспитaњe.
    Кoтизaциja износи 6.550,00 дин.

Пријавни лист    Понуда

• ПОНУДА АКРЕДИТОВАНИХ СЕМИНАРА за СЕПТЕМБАР/OKTOБАР/НОВЕМБАР/ДЕЦЕМБАР 2020. године +

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.