Европска недеља новца - "Инстант плаћање - нове погодности за вас"

29.03.2019. У Регоналном центру у Нишу, обележена je Европска недеља новца предавањем на тему Инстант плаћањe – нове погодности за вас.
Предавање о новом систему плаћања одржале су наставнице економске групе предметаиз Економске школе,Весна ПетровићиИвана Милчев, уз помоћМилицe Николић, тим лидерa за сарадњу са малим предузећима за регион Ниш – Кредит Агрикол банка.
Предавању је присуствовало 20 наставника из различитих школа.

Удружење банака Србије ради на финансијском образовању садашњих и будућих корисника финансијских услуга. Једна од иницијатива коју спроводе у том смислу је обележавање Европске недеље новца која се ове године обележавала пети пут по реду, у периоду од 25. до 29. марта.
Тим поводом је Министарство просвете, науке и технолошког развоја заједно са Удружењем банака Србије, организовало Европски квиз новца за ученике основних и средњих школа у Србији.

instant placanje 2                              instant placanje 23
                                            instant placanje 1