Промоција уџбеника

05.12.2013. У Регионалном центру је одржанa је промоција уџбеника за ниже разреде основне школе. Промоцији је присуствовало преко 150 наставника разредне наставе из Ниша и околине.

IMG 4859 resize        IMG 4858 resize        IMG 4855 resize

IMG 1851 IMG 1793 IMG 1863 IMG 1764 IMG 1766 Honeyview Honeyview IMG 2318 Honeyview Honeyview IMG 2324

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

• ПЛАН ОБУКА ЗА АВГУСТ 2019. НАЦИОНАЛНЕ АКАДЕМИЈЕ ЗА ЈАВНУ УПРАВУ ЗА ЗАПОСЛЕНЕ У ЛОКАЛНОЈ САМОУПРАВИ +

• Акредитован семинар "Умеће комуникације-како да говоримо и слушамо да би ученици желели да нас чују и да разговарају са нама" 27-29.08.2019 +

27-29.08.2019.  У Регионалном центру одржаће се акредитовани семинар који се признаје за држање наставе из предмета ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ, каталошки бр.171, "Умеће комуникације - како да говоримо и слушамо да би ученици желели да нас чују и да разговарају са нама".

Котизација 6.550,00 динара

Понуда и пријавни лист у прилогу

Понуда     Пријавни лист      Сатница

• НАЈУ Обуке Ниш септембар 2019. +

У оквиру плана спровођења програма стручног усавршавања запослених у јединицама локалне самоуправе у организацији Националне академије за јавну управу у септембру су заказане следеће обуке које би се реализовале у Нишу:

1. Обука "ПРЕЗЕНТАЦИЈЕ" 5-6. септембра 2019. (четвртак-петак), тренер Јован Алексић

2. Обука "КАКО ПОСПЕШИТИ ЛИЧНУ ЕФИКАСНОСТ?" 16-17. септембра 2019. (понедељак-уторак), тренер Зорана Смиљанић Милојевић

• Вече менталног здравља – "Ви питате" - Трибина: "Нови почетак" 12.09.2019.(четвртак) 19:00-21:00 +

Регионални центар Ниш и Центар Психонега су покренули акцију бесплатних трибина на тему менталног здравља12.09.2019. организују трибину под називом „Нови почетак“.
    Почетак школске године је велика промена како за малишане који се навикавају на предшколску установу, школу или прелазак у више разреде, тако и за ученике који полазе у средњу школу или на факултет. Родитељи су такође под притиском да се прилагоде новонасталим обавезама. Запослени у просвети упознају своје нове ученике, али и неке нове пропозиције којима морају да прилагоде свој рад.
    Сви заједно ћемо покушати да почетак нове школске године олакшамо и учинимо лепим искуством и за ученике и за родитеље и за запослене у просвети. Позивамо вас да се придружите. Наравно у форми који смо имали и до сада - тема посматрана из угла припадника различитих струка, отворено за питања и дискусију. Присуство је бесплатно!
    Присутни наставници добијају потврду о стручном усавршавању у установи на 2 сата (Правилник о сталном стручном усавршавању и напредовању у звања наставника, васпитача и стручних сарадника, "Сл.гласник број 48/18")
    Пријављивање на пријавном листу у прилогу. Пријаве слати на мејл: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. ili Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. do 11.09.2019.
    Пријавни лист

• Акредитован семинар "Корелација и међупредметно повезивање у настави музичке културе и уметности" - семинар ће се реализовати 21.09.2019 +

Акредитован семинар : Корелација и међупредметно повезивање у настави музичке културе и уметности, каталошки бр.945 биће одржан у Регионалном центру 21.09.2019.
    Општи циљ семинара је оспособљавање наставника за практичну примену корелације у настави и међупредметно повезивање кроз процес планирања и интеграције са другим наставним предметима и садржајима.

Котизација: 1.000,00 динара
    пријављивање до 15.09.2019. на info@rcnis.edu.rs
    Понуда и пријавни лист у прилогу

Понуда   Пријавни лист