Одржана је практична демонстрација рада са дигиталним уџбеником ИК Klett и порталом еucionica.rs

9.04.2019. У Регионалном центру, у организацији издавачке куће Klett, одржана је Практична демонстрација рада са дигиталним уџбеником и порталом eucionica.rs

Презентацији је присуствовало 60 учитеља који ће у школској 2019/20. предавати у 1. и 2. разреду и наставника који ће од септембра 2019. године предавати у 5. и 6. разреду основне школе.
Учесници су се кроз ову демонстрацију упознали сафункционисањем  mLibro апликације којом се дигитални уџбеници корисе БЕЗ интернета.
Демонстрацију је урадио директор сектора информатике у ИК Klett Илија Ћосовић, који је и одговарао на питања, недоумице и проблеме са којима су се сусрели сви који су ове школске године користили дигиталне уџбенике и e-učionicu.

• Aкрeдитoвaн сeминaр "Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" +

Aкрeдитoвaн сeминaр" Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" рeaлизуje сe у Рeгиoнaлнoм цeнтру у пeриoду 28-30.08.2020. год. Oвo je jeдaн oд прoгрaмa кojи сe признaje зa држaњe нaстaвe Грaђaнскo вaспитaњe.
    Кoтизaциja износи 6.550,00 дин.

Пријавни лист    Понуда

• ПОНУДА АКРЕДИТОВАНИХ СЕМИНАРА за СЕПТЕМБАР/OKTOБАР/НОВЕМБАР/ДЕЦЕМБАР 2020. године +