Одржана трибина „Породични односи и компетентно родитељство“

12.06.2019. У Регионалном центрује реализована трибина под називом „Породични односи и компетентно родитељство“.
Трибина је одржана у оквиру месечних окупљања "Вече менталног здравља - Ви питате"Овај вид активности Регионални центар организује са Центром Психонега.
О породичним односима, карактеристикама компетентних родитеља, стиловима васпитања и утицају породице на каснији живот и изборе, говорила је др Марина Матејевић, редовни професор на департману за педагогију Филозофског факултета, продекан за наставу са вишегодишњим искуством у пракси саветовања и терапије (системски породични терапеут).
Поред професорке о породици је са становишта когнитивно бихејвиоралне психологије говорио, Стеван Станојевић, дипломирани психолог, мастер педагог и психотерапеут под супервизијом, заступник Центра Психонега.
Трибини је присуствовао 31 наставник из школа из Ниша и региона.
Следеће „Вече менталног здравља“ биће одржано почетком јула месеца.

porodica 2                         porodica 4
  porodica 1                porodica 3

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.