Реализована обука за наставнике и стручне сараднике за предмет историја

21.-22.06. и 23.-24.06.2019. у Регионалном центру реализована је обука под називом "Обука наставника предметне наставе и стручних сарадника у основним школама, гимназијама и средњим стучним школама за реализацију наставе оријентисане ка исходима учења" за предмет историја. Планирана је реализација још једне обуке којом ће наставници историје бити обучени да за следећу школску годину планирају обуку оријентисану на исходе.
Програм обуке наставника за реализацију наставе оријентисане ка исходима учења одобрен је решењем министра број: 153-02-00027/2017-07.
Обукама у обе групе присуствовало је укупно 60 наставника историје.
Реализатори обуке били су Вера Дујаковић, професор историје у Првој нишкој гимназији "Стеван Сремац", Владимир Филиповић, професор историје у основној школи и Предраг Нешовић, професор историје и директор Основне школе "Јастребачки партизани".

istorija 1 istorija 2
                                         istorija 3

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.