Панорамско разгледање града Ниша и његових знаменитости у оквиру манифестације “Европска Ноћ истраживача“

26. и 27.09.2019.  У оквиру манифестације “Европска Ноћ истраживача“ Регионални центар је у сарадњи са Туристичком организацијом Ниша омогућио ученицима основних школа ван градског подручја панорамско разгледање града Ниша и његових знаменитости новим туристичким аутобусом.
Разгледање је трајало 80 минута, ученици и наставници су се возили трасом дугом 28 километара.
Ученици су били у прилици да са отворенe платформе и из туристичког аутобуса виде све значајније споменике бурне нишке историје, као што су Тврђава, Концентрациони логор  из Другог Светског рата, Ћеле кулу и Медијану, зграду Бановине, Официрски дом, централно градско језгро, простране булеваре, као и природне лепоте Нишке Бање, све то уз пригодан пратећи текст који се на слушалицама емитује током вожње.

26.09. су уживали ученици и наставници из основних школа: "Војислав Илић Млађи" из Хума, "Стеван Синђелић" из Каменице, "Лела Поповић" из Миљковца и "1 мај" из Трупала.

bus 1 bus 2

27.09. у вожњи су уживали ученици и наставници из основних школа: „Бранко Миљковић“, „Јован Јовановић Змај“ Малча, „Надежда Петровић“ Сићево и „Стојан Живковић Столе“ из Трњана.

bus4             bus6
bus 3 bus5

• Aкрeдитoвaн сeминaр "Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" +

Aкрeдитoвaн сeминaр" Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" рeaлизуje сe у Рeгиoнaлнoм цeнтру у пeриoду 28-30.08.2020. год. Oвo je jeдaн oд прoгрaмa кojи сe признaje зa држaњe нaстaвe Грaђaнскo вaспитaњe.
    Кoтизaциja износи 6.550,00 дин.

Пријавни лист    Понуда

• ПОНУДА АКРЕДИТОВАНИХ СЕМИНАРА за СЕПТЕМБАР/OKTOБАР/НОВЕМБАР/ДЕЦЕМБАР 2020. године +

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.