"(НЕ)ИНКЛУЗИВНА ПРИЧА"

02.10.2019. У Регионалном центру је Друштво за развој деце и младих - Отворени клуб реализовало представу "(Не)Инклузивна прича" и грађански форум у оквиру пројекта "Инклузивним образовањем до инклузивног друштва".
Представу су реализовали ученици средњих школа Ниша.
После представе реализована је активност "врућа столица" током које је публика имала прилку да глумцима постави питања и да каже своје мишљење о унапређивању инклузивног образовања. Учесници активности и гледаоци представе су попуњавали анкету о томе шта у школама променити да би се сви ученици осећали прихваћено.
Циљ извођења инклузивне представе и грађанског форума је представљање тренутних изазова у области инклузивног образовања у Нишу, као и покретање дискусије са наставницима о проблемима инклузивног образовања и мерама за њихово превазилажење на локалном нивоу.

inkluzija1 inkluzija2
inkluzija3 inkluzija4

• Aкрeдитoвaн сeминaр "Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" +

Aкрeдитoвaн сeминaр" Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" рeaлизуje сe у Рeгиoнaлнoм цeнтру у пeриoду 28-30.08.2020. год. Oвo je jeдaн oд прoгрaмa кojи сe признaje зa држaњe нaстaвe Грaђaнскo вaспитaњe.
    Кoтизaциja износи 6.550,00 дин.

Пријавни лист    Понуда

• ПОНУДА АКРЕДИТОВАНИХ СЕМИНАРА за СЕПТЕМБАР/OKTOБАР/НОВЕМБАР/ДЕЦЕМБАР 2020. године +

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.