У оквиру пројекта "Школе за 21.век", одржана је тродневна обука за три групе наставника из основних школа из Ниша и околине

03-05.10.2019. У Регионалном центру, у оквиру пројекта "Школе за 21.век", одржана је тродневна обука за три групе наставника из основних школа из Ниша и околине под називом "Настава која подстиче критичко мишљење и решавање проблема". Обуци је присуствовало 76 наставника.
Водитељски парови обука били су Кошанин Радоје и Татјана Живановић, Јасмина Гејо и Наташа Милошевић, Марјан Миланов и Ана Младеновић.
Министарство просвете, науке и технолошког развоја у складу са Меморандумом о разумевању који је потписан 07.02.2019. године са организацијом British Council, ће током наредне три године реализовати Програм ,,Школе за 21. век”. Циљ овог Програма је да подржи развој способности критичког мишљења и вештина решавања проблема и програмирања у току редовних и ваннаставних школских активности.

obuka 21 v1 obuka 21 v2
obuka 21 v3 obuka 21 v4
                                           obuka 21 v5

• Нoвe рaдиoницe Виртуeлнoг нaучнoг клубa ЦПН-a Бeoгрaд +

• Aкрeдитoвaн сeминaр "Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" +

Aкрeдитoвaн сeминaр" Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" рeaлизуje сe у Рeгиoнaлнoм цeнтру у пeриoду 28-30.08.2020. год. Oвo je jeдaн oд прoгрaмa кojи сe признaje зa држaњe нaстaвe Грaђaнскo вaспитaњe.
    Кoтизaциja износи 6.550,00 дин.

Пријавни лист    Понуда

• ПОНУДА АКРЕДИТОВАНИХ СЕМИНАРА за СЕПТЕМБАР/OKTOБАР/НОВЕМБАР/ДЕЦЕМБАР 2020. године +