Ученици Прве нишке гимназије "Стеван Сремац" у посети Парку знања Регионалног центра

23.10.2019. Ученици прве године Прве нишке гимназије "Стеван Сремац" који слушају изборни предмет Примењене науке, посетили су Парк знања Регионалног центра. У улози водича били су Соња Шумоња, наставница математике и ученик друге године Електротехничке школе "Никола Тесла", Александар Денић. Они су објаснили принцип рада експоната Динамо бицикла и Архимедеове бележнице. Ученици су упознати и са другим експонатима и могућностима реализације пројектне наставе у Парку знања. За следећи долазак договорили су припремне активности и поделили задатке за решавање експоната Ботаничка слагалица.

Honeyview IMG 2730 Honeyview IMG 2723