Пројекат "Мистерија игре"

23.12.2019. Реализацијом радионица за три групе ученика у ОШ "Бранко Миљковић" у Нишу, настављене су активности у оквиру пројекта "Мистерија игре".
Мистерија игре је један од пројеката одобрених по јавном позиву Центра за промоцију науке Београд и планиран је за реализацију у основним школама Нишавског округа а у организацији Научног клуба Регионалног центра Ниш. На радионицама су учествовала 32 ученика седмог, 24 ученика петог и 21 ученик шестог разреда - укупно 77 ученика.
Задовољство које су ученици исказали за овакав вид учења показује да логичке игре могу бити вид образовања и развијања креативности. Кроз коло математичке логике ученике су водили Драган Голубовић и Душан Валчић, аутори пројекта, наставници физике и математике у ОШ "8 октобар" у Власотинцу.
Следећи термин за реализацију ових радионица је 27.12. 2019. у ОШ "Војислав Илић Млађи" у Хуму.

Honeyview IMG 0d5 Honeyview IMG 4ab Honeyview IMG bf5 Honeyview IMG cf7