Одржан Састанак Удружења сарадника и стручних сарадника центра Ниш

28.01.2020. У Регионалном центру одржан Састанак Удружења сарадника и стручних сарадника центра Ниш у оквиру Удружења сарадника и стручних сарадника предшколских установа Србије. Састанак је имао следећи дневни ред:

1. Усвајање Акционог плана Удружења за 2019/2020. годину;
2. Избор чланова председништва центра Ниш;
3. Усвајање предлога чланова Програмског одбора за предстојеће сусрете стручних сарадника и сарадника;
4. Хоризонтална размена искуства.

У оквиру тачке дневног реда - Хоризонтална размена искуства презентован је рад - Сарадња логопеда и музичког педагога кроз рефлексивно сагледавање и мењање праксе. Реализатори ове теме биле су: Сузана Станковић, логопед и Александра Васић, педагог за музичко васпитање из Предшколске установе у Врању. Састанку је присуствовало 30 сарадника и стручних сарадника. Састанак је заказала и водила Миланка Пејчић, председник Удружења и сарадник у Предшколској установе "Пчелица".

Honeyview IMG 3107 Honeyview IMG 3106