Одржан састанак Секције психолога основних и средњих школа

12.03.2020. Мартовски састанак Секције психолога основних и средњих школа одржан је у Регионалном центру. Дневни ред је био следећи:

1. Усвајање записника са претходног састанка
2. Предавање са презентацијом: „Кретање кроз образовни систем деце која остварују додатну подршку“, Гордана Јовановић, психолог, ПУ „Пчелица“ Ниш
3. Извештај са састанка Извршног одбора ДПС-а, Љиљана Радовановић Тошић
4. Анализа и давање мишљења о предлогу иницијативе психотерапијског центра „Анима плус“ за увођење предмета “Ментална хигијена“ у основне и средње школе
5. Разрешење претходног и избор новог подпредседника Секције психолога
6. Разно

Састанак је сазвала и водила председница Секције, Мирјана Радоjeвић, психолог у ОШ "Свети Сава".

Honeyview IMG 3331 Honeyview IMG 3330

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.