Вода у срцу науке

02.04.2014. Регионални центар Ниш је у сарадњи са Француским културним центром из Београда, домаћин изложбе под називом "Вода у срцу науке". Изложбу је отворила Aurelie Michel, представник Француског културног центра одељења у Нишу.

Изложба је замишљена као комбинација изложбених паноа - низа слика одговарајучег садржаја и филма  "La soif du monde"  (Жедни свет), који су посетиоци РЦ могли да погледају. Као трећи сегмент су предвиђени експерименти које је припремио професор Стеван Јокић, а које ће ученицима основних школа приказати ученици билингвалног (француског) одељења гимназије "Светозар Марковић". Основни циљ изложбе и експеримената је да код ученика, али и свих осталих посетилаца, подстакну размишљање о теми значаја воде као темеља живота. Изложба је отворена од 02 -12. априла.

IMG 5413 resize IMG 5425 resize IMG 5428 resize IMG 5432 resize IMG 5440 resize IMG 5445 resize

• Нoвe рaдиoницe Виртуeлнoг нaучнoг клубa ЦПН-a Бeoгрaд +

• Aкрeдитoвaн сeминaр "Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" +

Aкрeдитoвaн сeминaр" Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" рeaлизуje сe у Рeгиoнaлнoм цeнтру у пeриoду 28-30.08.2020. год. Oвo je jeдaн oд прoгрaмa кojи сe признaje зa држaњe нaстaвe Грaђaнскo вaспитaњe.
    Кoтизaциja износи 6.550,00 дин.

Пријавни лист    Понуда

• ПОНУДА АКРЕДИТОВАНИХ СЕМИНАРА за СЕПТЕМБАР/OKTOБАР/НОВЕМБАР/ДЕЦЕМБАР 2020. године +