(Пред)УЗМИ посао на време

16.04.2014. У Регионалном центру Ниш реализовани су мини сајам и трибина "(Пред)УЗМИ посао на време". Циљ ове манифестације је промоција предузетништва, представљање предузетничких идеја и акција наших средњошколаца, представљање њихових ученичких компанија, као и промоција школа које подрзавају овакве активности. Циљна група били су Тимови за професионалну оријентацију и вршњачки тимови у основним школама. На трибини је представљено 15 ученичких компанија из пет средњих школа: Машинске техничке школе "15.мај", Гимназије Светозар Марковић, Гимназије Бора станковић, Економске и Трговинске школе. Трибини је присуствовало 150 учесника из 18 основних школа из Ниша.

IMG 5561 resize  IMG 5578 resize IMG 5570 resize IMG 5569 resize IMG 5564 resize IMG 5581 resize

• Aкрeдитoвaн сeминaр "Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" +

Aкрeдитoвaн сeминaр" Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" рeaлизуje сe у Рeгиoнaлнoм цeнтру у пeриoду 28-30.08.2020. год. Oвo je jeдaн oд прoгрaмa кojи сe признaje зa држaњe нaстaвe Грaђaнскo вaспитaњe.
    Кoтизaциja износи 6.550,00 дин.

Пријавни лист    Понуда

• ПОНУДА АКРЕДИТОВАНИХ СЕМИНАРА за СЕПТЕМБАР/OKTOБАР/НОВЕМБАР/ДЕЦЕМБАР 2020. године +

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.