Неакредитована трибина "Да ли сте знали да...."

16.12.2014. Одржана је неакредитована трибина под називом "Да ли сте знали да...." у организацији РЦ Ниш, удружења "Храст" из Ниша и удружења "Базаарт" из Београда. Трибина је део програма Центра за драмску едукацију "Лотрек" из Ниша креираног у оквиру пројекта "Острва" - Повезивање важних субјеката у области драме и образовања у Србији. Пројекат је финансиран од стране ЕУ, Министарства културе и информисања и Министарства омладине и спорта РС. Циљ трибине био је да се учесници упознају са резултатима истраживања: Драма у образовању - потребе наставника за образовањем и оснаживањем за примену драме у образовно-васпитном раду у нашим школама и да у интерактивном раду сагледају различите аспекте могуће имплементације драме у образовни процес. Резултате истраживања представила је Живкица Ђорђевић, чланица Педагошког друштва Србије а интерактивну радионицу је водила Сунчица Милосављевић, директор програма "Базаарта". Учесници трибине су били наставници из основних и средњих школа Ниша и околине али и саветници из Школских управа Ниша и Пожаревца и професори из Високе школе струковних студија за образовање васпитача из Пирота.

IMG 6788 resize  IMG 6794 resize  IMG 6795 resize