Друга седница Скупштине "Мреже РЦ и ЦСУ Србије"

21-22.12.2014. У Регионалном центру Смедерево одржана је друга редовна седница Скупштине "Мреже РЦ и ЦСУ Србије". У првом делу, седници је присуствовала Лидиа Вујичић, шеф Канцеларије СДЦ-а у Београду.Горан Стојићевић, председник "Мреже РЦ и ЦСу Србије" упознао је присутне са дневним редом, на коме су се нашли извештај о раду у протеклом периоду, финансијски извештај, као и предлог плана рада за 2015.

Други део седнице, на коме су у раду учествовали директори средњих стручних школа из Београда, Крагујевца и Чачка донео је разговор о сарадњи "Мреже РЦ и ЦСУ Србије" са зеједницама средњих стручних школа. Разговарало се и о организацији конференције на тему стручног усавршавања.

Други дан скупштине био је посвећен састанку са Наташом Николић Гајић, председником УО Савеза учитеља Републике Србије и будућој сарадњи Савеза и Мреже у свим областима стручног усавршавања.
У раду Мреже учествовали су директори и стручни сарадници центара. Регионални центар Ниш представљале су Данијела Марковић, директор и Виолета Панчић, сарадник.

skupstina mreze ii dan (1) resize skupstina-mreze (2) resize skupstina mreze ii dan (7) resize