Неакредитован стручни скуп

05.02.2015.  У Регионалном центру одржанје неакредитован стручни скуп "Напредовање у звању наставника, васпитача и стручних сарадника - од прописа до звања".

Циљ скупа је био да наставници који желе да напредују у звању добију јасне информације о процедурама, потребној документацији и читавом процесу кроз који се на путу до звања пролази. Реализатори теме биле су: секретар Основне школе "Стефан Немања", Елена Петковска, колегинице које су стекле звање - Маријана Бачанини - ОШ "Душан Радовић", Градимирка Николић - ОШ "Јастребачки партизани" Мерошина, Драгана Величковић - Музичка школа, Душица Марковић - ОШ "Стефан Немања".

Гости на трибини биле су Драгана Крстић - републички просветни инспектор МПНТР и Татјана Живановић - саветник у Школској управи. Стручном скупу је присуствовало 95 наставника и стручних сарадника из региона.

IMG 7042 resize IMG 7044 resize