Одржана Обука за полагање испита за службеника за јавне набавке

12-14.05.2021. У организацији Градске општине Медијана и Регионалног центра одржана је Обука за полагање испита за службеника за јавне набавке за осам запослених у Општини. Обука је спроводена у складу са Законом о јавним набавкама, подзаконским актима и Приручником за припрему полагања испита за јавне набавке који је објављен од стране Канцеларије за јавне набавке у новембру 2020. године у којем су обухваћена сва поглавља Закона о јавним набавкама и конципирана питања за полагање испита. Током обуке полазници су се упознали са Законом, применом законских одредби, вођена је дискусија, стицана су практична знања у раду са порталом, а организована је и практична вежба кроз симулацију испита групним одговарањем на питања која могу бити у садржају питања на испиту.
Предавачи на обуци су били: Ивана Мицић, Агенција “Бизнис” и Драган Цвејић, Управа за јавне набавке.

Honeyview DSC00353 Honeyview DSC00355
Honeyview DSC00311 Honeyview DSC00310

• Састанак Регионалног Актива наставника економске групе предмета (15.06.2021.) +

Састанак Регионалног Актива наставника економске групе предмета одржаће се у уторак, 15.06.2021. године, са почетком у 20 часова, на даљину, преко апликације тимс.

Дневни ред:

1. Иницијатива за повезивање наставника економске групе предмета из целе Србије и оснивање Републичког актива
    2. Анализа рада у предходном периоду
    3. Разно

• Акредитован семинар "Виртуелна туристичка агенција-практична обука наставника за агенцијско пословање" +

Регионални центар организује акредитован семинар: Виртуелна туристичка агенција-практична обука наставника за агенцијско пословање

- Каталошки број семинара: 901
    - Време одржавања семинара: 01.07.2021.
    - Почетак семинара: 10.00ч.
    - Котизација: 3.000 динара.
    - Број полазника: У складу са епидемиолошким мерама Републике Србије, до 15.
    - Место одржавања: Регионални центар за професионални развој, Ниш
    - Рок за пријаву: 24.06.2021.

Школа/установа може пријавити већи број учесника на једној пријави.
    Пријава: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. или Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Пријавни лист     Сатница

• Акредитован семинар "Виртуелни Хотел-практична обука наставника за Хотелско пословање" +

Регионални центар организује акредитован семинар: Виртуелни Хотел-практична обука наставника за Хотелско пословање

- Каталошки број семинара: 902
    - Котизација: 3.000 динара.
    - Датум одржавања семинара: 30.06.2021.
    - Почетак семинара: 10.00ч.
    - Број полазника: У складу са епидемиолошким мерама Републике Србије, до 15.
    - Место одржавана: Регионални центар за професионални развој, Ниш
    - Рок за пријаву: 24.06.2021.

Школа/установа може пријавити већи број учесника на једној пријави.

Пријавни лист     Сатница

• Реализација акредитованог семинара "Умеће комуникације - Како да говоримо и слушамо да би ученици хтели да нас чују и да комуницирају са нама" +

Регионални центар организује онлајн реализацију акредитованог семинара "Умеће комуникације Како да говоримо и слушамо да би ученици хтели да нас чују и да комуницирају са нама", кат.бр.171 област: Васпитни рад у периоду 1-2.07.2021.Котизација износи 5.800,00 динара.
    Семинар је на листи препоручених за наставнике Грађанског васпитања према Правилнику о врсти стручне спреме наставника.

Понуда     Пријавни лист

• Акрeдитoвaн семинар - "Индивидуaлизaциja нaстaвe уз увaжaвaњe рaзликe у стилoвимa учeњa учeникa" +

Рeгиoнaлни цeнтaр oргaнизуje oн линe рeaлизaциjу aкрeдитoвaнoг прoгрaмa кaт. бр. 446 - Индивидуaлизaциja нaстaвe уз увaжaвaњe рaзликe у стилoвимa учeњa учeникa.

Пријавни лист    Понуда     YouTube

• AКTИВНOСTИ НAУЧНOГ КЛУБA У ЈУНУ: +

Нaучни клуб РЦ Ниш је aктивнoсти прeдвиђeнe гoдишњим прoгрaмoм, прилaгoдиo пoстojeћoj ситуaциjи и рaдиoницe и прeдaвaњa у рaзличитим прojeктимa рeaлизуje путeм кoмуникaциjских кaнaлa кojи oмoгућaвajу сoциjaлну дистaнцу. Свe aктивнoсти зa учeникe су у виртуeлнoj рaвни и рeaлизуjу сe on line.

У тoку месеца јуна рeaлизуjу сe прojeкти:

1. Нa тaлaсимa нoвих знaњa
    2. Прaктичaн рaд - упoтрeбa eлeктрoнских кoлa