Акредитовани семинар "Сви наши идентитети"

02-03.07.2015. У Регионалном центру, у оквиру пројекта "Изградња и јачање партнерства школе и породице", реализован је акредитован семинар "Сви наши идентитети" (16 бодова). Пројекат реализују Институт за филозофију и друшвену етику (IFDT) у партнерству са Центром за етику, право и примењену филозофију (CELEP) а уз финансијску подршку Амбасаде Норвешке.

Реализован семинар је само једна пројектна активност у којој су учествовали наставници и родитељи из  3 основне школе из Ниша - ОШ "Свети Сава", "Коле Рашић" и ОШ "Војислав Илић Млађи", Хум. Семинар су реалзовале Мелита Ранђеловић и Ксенија Перишић.

IMG 7931 resize IMG 7935 resize