Сталнa конференције градова и општина

18-19.06.2013. У оквиру програма "Подршка локалним самоуправама у Србији у процесу европских интеграција", а у организацији Сталне конференције градова и општина, у РЦ Ниш је одржана обука под називом "Управљање имовином у локалним самоуправама". Предавачи су били Драгана Марковић и Татјана Павловић Крижанић. Обуци је присуствовало 40 представника локалних самоуправа са југа Србије.

IMG 4112   IMG 4103

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.