Састанак Групе за социјалну инклузију и школских управа

21.03.2016. У организацији Министарства просвете oдржан је састанак Групе за социјалну инклузију и школских управа из Зајечара, Лесковца и Ниша о заједничким активностима на тему инклузивног образовања. Садржај састанка је био: Сарадња са МИО и организацијама цивилног друштва у унапређивању ИО; Потенцијални извори финансирања у образовно-васпитним установама, Активности Групе за заштиту од насиља и дискриминације; Прилагођавање завршног испита и Упис у средње школе 2015/2016. Водитељке су биле: Гордана Цветковић, ГСИ МПНТР, Александра Калезић Вигњевић, Група за заштиту од насиља и дискриминације, МПНТР и Јелена Марковић, Тим за социјално укључивање и смањење сиромаштва.

Seminar inkluzija 001 Seminar inkluzija 002