Изложба ликовних радова ученика

23.05.2016.  Изложба ликовних радова ученика нишких основних и средњих школа отворена је у великој сали Регионалног центра. На изложби су представљени радови ученика (5-8 разред) из девет основних школа и четири средње школе настали на редовним школским часовима. У оквиру ове изложбе налазе се и радови са конкурса за најбољу дечију карикатуру "Мали Пјер" која је акредитовано такмичење Министарства просвете.
Изложбу је организовао актив наставника ликовне групе предмета града Ниша, а гости на изложби су и Техничка школа из Алексинца и Школа за текстил и дизајн из Лесковца.
Изложба је отворена до 15. јуна, а током трајања изложбе наставници ликовне културе одржаваће угледне часове за своје ученике. Наставници ликовне групе предмета успели су да пробуде успавану дечију машту и креативност и права добробит ове изложбе лежи у лепоти дечијег стваралаштва.

IMG 0066 resize IMG 0065 resize IMG 0061 resize IMG 0045 resize IMG 0044 resize IMG 0042 resize