Обука наставника за примену "Зеленог пакета"

19.10.2013.  У организацији Регионалног центра Ниш и Регионалног центра за заштиту животне средине, а у оквиру пројекта "Одрживи развој" реализован је  семинар Обука наставника за примену "Зеленог пакета". Семинар је акредитован под бр. 671, развија компетенцију 1, приоритет 6. На семинару је учествовало 28 наставника нишких школа. Ауторке семинара, које су и реализовале програм су Зора Дешић и Бранка Шегрт.

IMG 4634 resize

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.