Свечано уручење првих картица са попустом за маме и бебе

31.05.2018. У организацији Градске општине Медијана, у Регионалном центру је подељено првих шездесет картица са попустом за маме и бебе захваљујући којима је омогућено плаћање робе и услуга у четрдесетак фирми и радњи са попустом од 10 до 50 посто. Окупљене маме је поздравио и картице уручио председник Градске општине Медијана, г-дин Небојша Коцић. Коцић је најавио и да ће Градска општина Медијана ове попусте омогућити мајкама из целог града, а не само са територије Градске општине Медијана. Додељене картице моћи ће да се користе у четрдесетак фирми (апотеке, поликлинике, ресторани, дечија обућа, салони за улепшавање, такси службе...).

Председник Градске општине Медијана је најавио и друге акције у области пронаталитетне политике којима ће се указивати на значај повећања бројности породице.

SPC 9229 SPC 9251 SPC 9283 IMG 8688d2cd310dda9f4bf8939a0f3ae8c7 V

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.