Састанак Локалног тима за унапређивање образовања Рома

15.11.2013. У Регионалном центру, у оквиру пројекта "Једнаке шансе", одржан је састанак Локалног тима за унапређивање образовања Рома. Како се пројекат завршава до краја 2013. године, ово је био последњи састанак Тима, са темом “Функционисање Тима након завршетка пројекта”.

IMG 4709 resize

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.