Реализован акредитовани семинар у Димитровграду "Употреба мобилних апликација за побољшање квалитета наставе и учења: Паметни телефон као наставно средство 21.века"

06-07.06.2019.  у Основној школи "Христо Ботев" у Димитровграду реализован је акредитовани семинар број 331: "Употреба мобилних апликација за побољшање квалитета наставе и учења: Паметни телефон као наставно средство 21.века" (8 бодова).
Семинар је реализован за две групе наставника.
Реализатори су били Ана Живковић, наставник енглеског језика у ОШ "Чегар", Ниш и Марјан Миланов, наставник енглеског језика у ОШ "Добринка Богдановић" у Стрелцу и Средњој школи у Бабушници.
Семинар има за циљ оснаживање компетенција наставника за коришћење едукативних и услужних мобилних апликација за побољшање квалитета наставе и учења, као и за употребу паметних телефона и таблета као наставног средства.
Семинар је за ову и наредне две школске године у Каталогу програма стручног усавршавања подржао Регионални центар Ниш. Семинар је до сада имао пет реализација и просечну оцену 3,89.

• Нoвe рaдиoницe Виртуeлнoг нaучнoг клубa ЦПН-a Бeoгрaд +

• Aкрeдитoвaн сeминaр "Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" +

Aкрeдитoвaн сeминaр" Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" рeaлизуje сe у Рeгиoнaлнoм цeнтру у пeриoду 28-30.08.2020. год. Oвo je jeдaн oд прoгрaмa кojи сe признaje зa држaњe нaстaвe Грaђaнскo вaспитaњe.
    Кoтизaциja износи 6.550,00 дин.

Пријавни лист    Понуда

• ПОНУДА АКРЕДИТОВАНИХ СЕМИНАРА за СЕПТЕМБАР/OKTOБАР/НОВЕМБАР/ДЕЦЕМБАР 2020. године +