Oдржан састанак Актива наставника физике

24.09.2019. У Регионалном центру је одржан састанак Актива наставника физике Нишавског округа.
Састанку је присуствовало 20 наставника физике основних и средњих школа.
Састанак је имао следећи дневни ред:
- Договор о начину рада у току школске 2019/20. године;
- Информације о државној матури;
- Планирање наставе и учења;
- Информације о активностима Комисије за израду исхода наставе физике за средње образовање Друштва физичара Србије;
- Школа физике за ученике основних школа;
- 14. Камп физике ''Сокобања 2020."
Састанак је организовао председник Актива Славољуб Митић, професор физике у Гимназији "Светозар Марковић", Ниш.

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.