Oдржан први састанак Подружнице педагога Нишавског округа

25.09.2019. У  Регионалном центру је одржан  састанак Подружнице педагога Нишавског округа. Састанку је присуствовало 25 педагога.
Састанак је имао следећи дневни ред:
1. Извештај о раду Подружнице у школској 2018/2019. години;
2. Избор председника Подружнице за школску 2019/2020. годину;
3. Предлог чланова Подружнице Нишавског округа за избор у Управни одбор, Надозрни одбор и Развојни тим Педагошког друштва Србије;
4. Предлог за члана редакције Педагошких новина;
5. План рада Подружнице за школску 2019/2020. годину.
Присутни су изабрали Сузану Васић, педагога у ОШ "Краљ Петар Први" за председника  Подружнице педагога Нишавског округа за следеће две године.
Састанак је организовала Александра Петковић, педагог у ОШ "Његош" и ЕТШ "Никола Тесла" у Нишу.

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.