Месечни састанак Секције школских психолога

28.11.2019. Редовни месечни састанак Секције школских психолога одржан је у просторијама Регионалног центра. На састанку је одржано предавање Савремени изазови васпитања - Стеван Станојевић, дипл.психолог, мастер педагог, психотерапеут и заступник Центра за психолошку едукацију "Психонега".
Теме предавања су биле: Специфичности двадесет првог века: Генерацијски јаз, нарстајућа отуђеност између деце и одрслих, слабљење ауторитета родитеља и наставника: узроци и последице; Утицај модерне технологије на децу и младе; Дигитално насиље.
После предавања извештај са Извршног одбора Друштва психолога представила је Љиљана Радовановић Тошић, психолог у ОШ "Радоје Домановић".
Састанку је присуствовало 50 школских психолога. Састанак је организовала Мирјана Радојевић, председница Актива, психолог у ОШ" Свети Сава"

Honeyview IMG 2916 Honeyview IMG 2918

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.