Одржана обука за водеће аудиторе

28 – 30.11.2019. У организацији Global Standards Consortium ДОО из Новог Сада одржана је обука за водеће аудиторе за ISO 9001 i ISO/IEC 27001 стандарде. Предавач су били: Милан Бубуљ, Саша Добо и Предраг Ранитовић. Обуку је прошло 10 аудитора из Ниша и околине.

Honeyview IMG 2913 Honeyview GSC

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.