Fruits & Berries

12-13.02.2014. У организацији Fruits & Berries програма у Регионалном центру је одржан семинар о Конкурсима за коришћење подстицаја у пољопривреди и изради бизнис плана. Било је присутно 35-оро заинтересованих пољопривредника. Предавачи су били: Зоран Васић и Колинда Хрехоровић из Министарства пољопривреде, шумарства и водопривреде; проф. др Радисав Благојевић, проф. Др Славиша Трајковић, инж. Иван Радојковић и Милош Ристић.

IMG 5238 resize IMG 5237 resize

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.