Резултати конкурса "Креативна школа"

18.11.2014. Као и дуго година уназад, Регионални центар је промовисао резултате конкурса Завода за унапређивање образовања и васпитања под називом "Креативна школа". На десети јубиларни конкурс било је пријављено 315 радова од чега је 24 предложено за награду. Другу награду у категорији основних школа за младје разреде добиле су наставнице Татјана Љубомировић и Љиљана Младеновић из ОШ "Ратко Вукићевић" из Ниша. Оне су за 35 нишких наставника испричале како је изгледао њихов пут до награде и како је традиционална предавања у учионици могуће заменити иновацијама у настави и учењу. Овакав конкурс  за наставнике уз помоћ Microsofta реализује се у 115 земаља у свету.